• فروشگاه پایتخت
  • لوله 24
تهران شرق

شرکت نورد لوله پروفیل تهران شرق

تاریخچه

شرکت نورد لوله و پروفیل تهران شرق در تاریخ 1380 در زمینه ی تولید انواع لوله و پروفیل های صنعتی و ساختمانی و همچنین ساخت اسکلت های سنگین فلزی پیش ساخته با مسئولیت محدود ثبت گردید و در ادامه با تغییراتی که در سطح مدیریت و سهام دلران شرکت در سال 1386 ایجاد گردید.

شرکت فوق ضمن تغییراز مسئولیت محدود به سهامی خاص در زمینی به مساحت 16500 متر مربع و با زیر بنای 8000 متر مربع سالن های تولید و انبار و با ظرفیت 30 تن در سال شروع به فعالیت نمود و طی مدت کوتاهی با اضافه نمودن خطوط تولید ظرفیت تولید کارخانه به 220 هزار تن انواع لوله از قطر 0.5 الی 5 اینچ و با ضخامت 1 تا 5 میلی متر ارتقاءیافت.

مسیر پیشرفت کارخانه لوله تهران شرق

در سال 1390 با توجه به رضایت مندی مشتریان و استقبال صنایع داخلی از تولیدات این شرکت و همچنین دستیابی به بازار های صادراتی , طرح توسعه کارخانه کلید خورد و همزمان با آماده سازی 32 هزارمتر مربع سالن های تولید و انبار در زمینی به مساحت 53 هزار متر مربع در شهرک صنعتی عباس آباد, نسبت به خرید و نصب خطوط تولیدی پیشرفته به منظور ارتقاء ظرفیت تولید تا 700 هزار تن انواع لوله های صنعتی, ساختمانی, آب و گاز شهری و همچنین قوطی های صنعتی و ساختمانی تا سایز 160 * 160 میلی متر و تا ضخامت 10 میلی متر اقدام نمود.

فاز اول طرح توسعه شرکت لوله سازی تهران شرق

فاز اول طرح توسعه در بهمن ماه 1393 به بهره برداری رسید و بهره برداری از فاز بعدی نیز به منظور تولید محصدلات متنوع در سایز و ضخامت های بالاتر با راه اندازی خطوط جدید در عال اجرا است .

هدف اصلی این گروه بزرگ صنعتی که همانا تولیدات صادرات محور با برند تهران شرق و میامی فولاد شرق می باشد محقق گردیده و توسعه بازاردر کشورهای آسیای میانه , عراق و افغانستان صورت خواهد پذیرفت .

ارتقاءکارخانه تهران شرق

شایان ذکر است به منظور حفظ ظرفیت پیش از طرح توسعه در سال 1393 شرکت نورد لوله و پروفیل میامی فولاد شرق تاسیس گردید د با اخذ پروانه بهره برداری از سازمان صنعت , معدن و تجارت استان تهران با ظرفیت سالیانه 200000 تن انواع لوله و پروفیل صنعتی و ساختمانی هم اکنون در مکان قبلی شرکت نورد لوله و پروفیل تهران شرق واقع در منطقه صنعتی خاتون آباد پاکدشت در حال تولید است.

تولید خط لوله 8 اینچ تهران شرق

تمامی ماشین الات خط 8 اینچ تهران شرق توسط شرکت آلمانی(زویته)Seuthe)) که در زمره قدیمی ترین و معتبر ترین شرکت های تامین کننده خطوط لوله و پروفیل دنیا می باشد خریداری شده است.

فواید و مشخصات خط 8 اینچ تهران شرق

از بارزترین مشخصه های خط 8 اینچ این شرکت دارا بودن تکنولوژی شکل دهی تونل ( central tool )

Adjustment cage-forming cta technology

جهت شکل دهی مستقیم مقاطع لوله می باشد که تاثیر بسزایی در کیفیت تولیدات این خطوط می گذارد.

در سیستم شکل دهی تونلی غلطک های فرم دهی یونیورسال در یک تونل غلطکی قرار کرفته اند که قابلیت تنظیم به صورت مرکزی اتوماتیک و نامحدود برای تولیدات محصولات با سایز بالا را دارند علاوه بر این تولید محصولات با ابعاد مختلف که با سیستم های دیگر چندین ساعت و در مواردی یک روز زمان می برد . باسیستم CTA   در کمتر از یک ساعت صورت می کیرد که اثر چشمگیری در افزایش سرعت تولید می گذارد.

فواید سیستم CTA  Forming  – Cage در یک نگاه:

تغییر سریع از سایزی به سایز دیگر
تولید با بهره وری بالا
تولیدات سایزهای متوسط و بزرگ
بهره وری حداکثری از فضای تولید capital commitment))
تولیدات محصولات کارخانه لوله تهران شرق
تولید انواع لوله های نفت و گاز , آبرسانی , ساختمانی , پل سازی , ماشین آلات سنگین ,میز و صندلی و دوچرخه و خودرو سازی در سایزهای مختلف و با رعایت کیفیت و استانداردهای بین المللی تولید میکند.
شرکت دارای گواهینامه های استاندارد بین المللی CE میباشد.
برای اطلاع از موجودی محصولات شرکت لوله تهران شرق و استعلام به روز قیمت ها به سایت لوله 24 مراجعه نمایید.