• فروشگاه پایتخت
  • لوله 24
کالوپ

” کالوپ “

مشخصات عمومی

کارخانه کالوپ واحد اصفهان بعنوان فاز دوم مجمعوعه کارخانجات لوله و پروفیل سازی کالوپ (تاسیس 1361) در سال 1385 طرح ریزی و در اواسط 1387 به بهره برداری رسید.

محصولات کارخانه کالوپ

این واحد در حال حاظر دارای یک خط تولید لوله فولادی به روش درز جوش مستقیم (ERW ) با قابلیت تولید قطر 6 تا 16 اینچ و دو خط تولید لوله به روش اسپیرال (SAW) از قطر 14 الی 32 اینچ با ظرفیت نامی 60000 تن در سال بوده که خط تولید لوله اسپیرال با سابقه فعالیت نزدیک به ده سال در صنعت لوله سازی کشور از کارخانجات ساوه به اصفهان منتقل گردیده اند .

کارخانجات کالوپ با برخورداری از تجربیات فراوان در طول سی سال فعالیت مستقر در زمینه ساخت لوله فولالدی و همچنین ارائه کلیه نیازمندی ها و درخواست های گوناگون مطابق استانداردهای معتبر لوله سازی با داشتن کلیه تجهیزات و امکانات مورد نیاز علاوه بر تامین احتیاجات بازارهای داخلی توانسته است صادرات لوله به خارج از کشور نیز داشته باشد.

خط تولید لوله اسپیرال کالوپ

دو خط تولید لوله فولادی به روش اسپیرال با فرایند جوشکاری زیر پودری (بصورت اتوماتیک ) قابلیت تولید از قطر 14 اینچ (350 میلی متر) تا 32 اینچ (810 میلی متر ) و ضخامت 4 الی 10 میلی متر با گریدهای مختلف فولاد ( مطابق با درخواست مصرف کننده ) وهمچنین با توجه به برخورداری این مجموعه از کلیه تجهیزات و امکانات مورد نیاز در فرایند کنترل و توانمندی تولید مطابق با استانداردهای معتبر مانند  AWWA C- 200 . ASTM  و DIN  را دارا می باشند.

واحد کنترول کیفیت کالوپ

واحد کنترول کیفیت کارخانه کالوپ کوشیده است با توجه به کلیه نیازمندی های مشخص شده در استانداردهای تولیدی و درخواستهای مصرف کننده و همچنین در جهت نیل به بالاترین میزان دستیابی به کیفیت فرایند مذکور را به بهترین شکل به مرحله اجرا در آورده و رضایتمندی مشتری را در بالاترین سطح حفظ نماید. که از جمله میتوان به مراحل ذیل اشاره نمود :

کنترل مواد اولیه شامل کنترل های چشمی و ابعادی تست آنالیز و کشش.
کنترل های چشمی و ابعادی در مراحل مختلف تولید و تنظیم و تکمیل کلیه مدارک و مستندات مورد نیاز .
انجام کلیه آزمونهای مورد نیازمخرب یا غیر مخرب مطابق با استاندارد و یا درخواست مشتری مانند تست تحمل فشار ( هیدروتست ) , آلتراسونیک کشش ,خمش , ضربه , سختی سنجی و متالوگرافی .
برگزاری دوره های آموزشی مختلف در جهت ارتقاء دانش فنی پرسنل نظیر بازرسی چشمی جوش (VT) تست آلتراسونیک  (UT ) , جوش زیر پودری ( SAW ) .
برگزاری آزمون و کسب گواهینامه های معتبر برای پرسنل واحد تولید و کنترل کیفیت.

محصولات موجود در کارخانه لوله کالوپ

لوله های تست آب کالوپ

لوله های تست آب سایز 6 اینچ بصورت لوله های پمپی با ضخامت 6 میل به طول 12/6متر موجود در سایت لوله 24
لوله های تست آب سایز 8 اینچ بصورت لوله پمپی با ضخامت 6 میل به طول 12/6 متر موجود در سایت لوله 24

لوله های تست آب به طول 6 متر و 12 متر از سایز 6 اینچ الی سایز 14 اینچ در ضخامت های مختلف برای مصارف آب شرب , کشاورزی ( جدار چاهی ) , صنعتی , پتروشیمی و گاز رسانی , برای سفارش محصولات و استعلام از قیمت های روز کارخانه کالوپ به سایت لوله 24 مراجعه نمایید.

لوله های اسپیرال کالوپ

لوله های اسپیرال کارخانه کالوپ به طول 6متر و 12 متر از سایز 16 لینچ الی 32 اینچ با ضخامت های 4 الی 10 میل  با گرید های مختلف فولاد طبق درخواست مشتریان اراعه مینماید برای سفارش لوله های اسپیرال کالوپ و استعلام به روز قیمت ها به سایت اینترنتی لوله 24 مراجعه نمایید.